ul. Szalaya 84, 34-460 Szczawnica

Internetowy konkurs dla seniorów „Praca Dawniej”

Internetowy konkurs dla seniorów „Praca Dawniej”

Razem z portalem Aplikuj.pl serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w sentymentalnym konkursie dla osób w wieku 60+. Tematem przewodnim jest praca sprzed lat utrwalona w obiektywie aparatu fotograficznego.
Zapewne wielu z nas pamięta tramwaje z korbką, maszyny do pisania w biurach albo mechaniczne wagi w sklepach mięsnych. Te i inne przedmioty są już reliktami przeszłości, choć kiedyś na co dzień towarzyszyły wielu osobom w wykonywaniu obowiązków zawodowych. W konkursie „Praca dawniej” mamy szansę pokazać, jak wyglądała kiedyś praca Polaków.
Zapraszamy osoby w wieku minimum 60 lat zamieszkałe w woj. śląskim lub małopolskim do wzięcia udziału w konkursie. Projekt przeprowadzony zostanie w bezpiecznej internetowej formie.Każdy uczestnik może wypełnić samodzielnie lub z pomocą innej osoby internetowy formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie: http://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie.
W zgłoszeniu trzeba załączyć skany oryginalnych fotografii w wersji cyfrowej (do 3 zdjęć), ukazujące pracę sprzed lat. Zgłoszenia przesyłamy do 11 września 2020. Do wygrania atrakcyjne nagrody – telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety!
Sprawdź szczegółowe informacje i regulamin: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior
Skip to content