ul. Szalaya 84, 34-460 Szczawnica

KONIEC ROKU

„Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć, jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki. Ten, kto go nie zna i nie potrafi się dziwić, nie potrafi doznawać zachwytu, jest martwy, niczym zdmuchnięta świeczka”.

Albert Einstein

Za nami kolejny rok akademicki. Rok bogaty w wydarzenia. Rok w czasie, którego niejednokrotnie doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą. Na wykładach pogłębialiśmy naszą wiedzę, na warsztatach zdobywaliśmy nowe umiejętności. W trakcie wyjazdów do teatru poszukiwaliśmy prawdziwej sztuki. Zawieraliśmy nowe znajomości i przyjaźnie. Realizowaliśmy ciekawe projekty. Na zajęciach sportowych dbaliśmy o naszą kondycję fizyczną. Braliśmy aktywny udział w życiu lokalnego środowiska udowadniając, że jeśli człowiek jest cząstką jakiejś wspólnoty, to we wspólnocie jest jego siła.
Jakże piękne, bez względu na wiek, jest odnajdywanie prawdy, mądrości i radości w różnych dziedzinach naszego życia.

„Zakończenie roku akademickiego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym , którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do stworzenia i realizacji bogatej oferty zajęć a tym samym do rozwoju naszego Stowarzyszenia.
Z uczuciem wdzięczności, z całego serca dziękuję:
KOLEŻANKOM Z ZARZĄDU PUTW,
PROWADZĄCYM WYKŁADY, ĆWICZENIA I WARSZTATY
NASZYM KOCHANYM DZIEWCZYNOM Z ADMINISTRACJI
LOKALNYM WŁADZOM
DYREKTOROM SZKÓŁ
DYREKTOROWI I PRACOWNIKOM MOK
DARCZYŃCOM
WSZYSTKIM SYMPATYKOM ŻYCZLIWIE WSPIERAJĄCYM NAS W RÓŻNYCH ASPEKTACH DZIAŁALNOŚCI
W szczególny sposób pragnę wyrazić wdzięczność Wam Koleżanki i Koledzy za wspaniałą atmosferę i wyjątkowy klimat dzięki, któremu staliśmy się grupą przyjaciół.
„Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywię głęboką nadzieję, że w październiku spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.”

 

Prezes Zarządu Pienińskiego UTW
Zofia Krępa

Skip to content