ul. Szalaya 84, 34-460 Szczawnica

OFERUJEMY POMOC SŁUCHACZOM PUTW W ZGŁOSZENIU SIĘ I ZAREJESTROWANIU NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID – 19

OFERUJEMY POMOC SŁUCHACZOM PUTW W ZGŁOSZENIU SIĘ I ZAREJESTROWANIU NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID – 19

Dodatkowych wyjaśnień, jak zarejestrować się do szczepienia, udzielił w dniu dzisiejszym na konferencji prasowej szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk:
„Najpierw trzeba wejść na stronę www.gov.pl/szczepimysie. Tam kliknąć w zgłoszenie i wypełnić formularz. Po tym osoba otrzyma na maila e-skierowanie, dzięki któremu będzie mogła umówić się na konkretną datę szczepienia – powiedział szef KPRM. Zaznaczył, że rejestracja do szczepienia będzie możliwa poprzez trzy kanały: infolinię 989, internet oraz w punkcie szczepień.
Przypominał, że w piątek 15 stycznia otwarta zostanie rejestracja na szczepienia dla osób powyżej 80 roku życia. Tego samego dnia zostanie uruchomiony formularz zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia, który będzie umieszczony na stronie www.gov.pl/szczepimysie.
Przekazał, że 22 stycznia otwarta zostanie rejestracja na szczepienia dla osób powyżej 70 roku życia. Następnie, 25 stycznia rozpocznie się szczepienie seniorów powyżej 70 roku życia.
Słuchacze PUTW będą mogli uzyskać stosowną pomoc codziennie od poniedziałku do piątku w Biurze PUTW w godz. 9.00- 12.30
Obraz może zawierać: tekst „JAK ZGŁOSIĆ CHĘĆ ZASZCZEPIENIA SIĘ? #SZCZEPIMY SIĘ www Wejdź na stronę gov.pl/szczepimysie Wypełnij formularz Gdy rozpocznie się Twój etap szczepien otrzymasz maila, że masz już wystawione Potwierdź e-skierowanie zgłoszenie Kliknij Zgłoszenie Zarejestruj się na szczepienie WWW.GOV.PL/SZCZEPIMYSIE”
Skip to content