ul. Szalaya 84, 34-460 Szczawnica

Pchli Targ – zapowiedź 10 listopada

Pchli Targ – zapowiedź 10 listopada

Działalność naszego Stowarzyszenie czyli PUTW  opiera  się na pracy społecznej  Zarządu oraz swych członków. Ponadto często korzystamy z pomocy wolontariuszy, którzy bezpłatnie wykonują zadania. Bywa to bardzo pomocne i satysfakcjonujące dla obu stron.  Częściowo opieramy swoje finanse na składkach członkowskich, które  są  przeznaczane na   cele statutowe. Niestety to nie wystarcza, bo potrzeby przerastają nasze dochody z tego tytułu. Dlatego zadaliśmy sobie pytanie: Skąd brać pieniądze na działalność? Oczywiście aplikujemy o środki na realizację projektów. Niestety po realizacji projektu, problem z finansami pozostaje nadal aktualny.

W związku z tym postanowiliśmy podjąć działania,   które przyniosą nam  istotny  dla nas dochód.  Używając naukowego pojęcia jest to t.z. „ekonomizacją działań organizacji pozarządowych”. I tak z potrzeby, w zeszłym roku, narodził się pomysł organizacji Pchlich Tarów.

DRODZY  SŁUCHACZE I SYMPATYCY

PIENIŃSKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU !

Zachęceni jesiennym sukcesem, w najbliższą niedzielę tj. 10 listopada   zamierzamy ponownie zorganizować kolejny „Pchli Targ”.

Zwracamy się więc z apelem i gorącą prośbą – jeżeli Wy lub Wasi przyjaciele, rodzina, sąsiedzi macie w swoich domach rzeczy, którym chcielibyście ofiarować  drugie życie przekażcie je na ten cel.

Mile widziane:

książki, płyty, gry komputerowe i planszowe, filmy, antyki, ubrania(niezniszczone, czyste, wyroby dekoracyjne, wyprasowane), biżuteria, rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, drobne artykuły RTV i AGD, produkty spożywcze typu przetwory domowe

Przedmioty można przynosić do biura Stowarzyszenia – ul. Szalaya 84

od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00

 BEZ WASZEJ OFIARNOSCI NASZE PRZEDSIĘWZIECIE SIĘ NIE UDA

 Z góry serdecznie dziękujemy !

 

Skip to content