ul. Szalaya 84, 34-460 Szczawnica

X Forum III Wieku Nowy Sącz – Krynica…

X Forum III Wieku Nowy Sącz – Krynica…

W dniach 5-8 września 2018 r. Nowym Sączu i Krynicy z udziałem ponad 200 osób, obradowało jubileuszowe X  Forum III Wieku. Uczestnikami forum byli liderzy Uniwersytetów III Wieku z kraju, a także z Wielkiej Brytanii, Czech, Belgii, Niemiec i Ukrainy,     a także przedstawiciele Rad Seniorów, Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz organizacji pozarządowych reprezentujących środowisko aktywnych osób starszych jak również wielu gości, z kraju i zagranicy, zainteresowanych tematyką starzejącego się społeczeństwa i aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym, społecznym i ekonomicznym.

Impreza towarzyszyła XXVIII Forum Ekonomicznemu w Krynicy – Zdroju.

Pieniński Uniwersytet Trzeciego Wieku  reprezentowały Panie  Anna Ziemiańczyk          i Zofia Krępa

Program Forum obejmował :

  • Debatę Forum III Wieku „AKTYWNY SENIOR W ŻYCIU PUBLICZNYM, SPOŁECZNYM, GOSPODARCZYM
  • Panele dyskusyjne Forum III Wieku, 6 września w Krynicy-Zdroju, na Forum Ekonomicznym: I PANEL:  AKTYWNOŚĆ OBYWATELSKA OSÓB STARSZYCH. SZANSE, WYZWANIA, BARIERY,                                                   II PANEL: „SREBRNA GOSPODARKA”. INNOWACJE DLA SENIORA – INTELIGENTNY ROZWÓJ.
  • Sesję Plenarną Forum III Wieku – Forum Bezpiecznego Seniora,

Relacje z przebiegu konferencji . dostępne są na  stronie www.forumtrzeciegowieku.pl oraz na  fanpage’u https://www.facebook.com/ForumTrzeciegoWieku/

Skip to content